1N5239A/TR megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Microchip Technology
Raktáron: 0
Adatlap
Microchip Technology
Raktáron: 0
Adatlap
Central Semiconductor Corp
Central Semiconductor Corp
Zener dióda 9.1 V 500 mW ±10% Furatszerelt DO-204AH (DO-35)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
1N5239A/TR
DigiKey raktári szám
150-1N5239A/TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
1N5239A/TR
Leírás
DIODE ZENER 9.1V 500MW DO204AH
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
10 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
3 µA @ 6.7 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.5 V @ 200 mA
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C (TJ)
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Rögzítés módja
Furatszerelt
Tűrés
±10%
Tokozás
Max. teljesítmény
500 mW