C4A-13-125SLA-350-23P
DigiKey raktári szám
1033-C4A-13-125SLA-350-23P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
C4A-13-125SLA-350-23P
Leírás
STRAIN GA 350 OHM LINEAR 1=10PC
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
lineáris Terhelésmérő ±3% 0,126" (3,20mm) 0,100" (2,54mm)
Kategória
Ellenállás tolerancia
±0,3%
Gyártó
Micro-Measurements (Division of Vishay Precision Group)
Aktív felület hossza
0,126" (3,20mm)
Sorozat
Minta hossza
0,205" (5,20mm)
Csomagolás
Doboz
Hossz (összesen)
0,28" (7,1mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Aktív felület szélessége
0,100" (2,54mm)
Minta típusa
lineáris
Minta szélessége
0,100" (2,54mm)
Névleges nyúlás
±3%
Szélesség (összesen)
0,16" (4,1mm)
Ellenállás
350 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-60 ~ 180°F (-51 ~ 80°C)