OV-7604-C7-32.768KHZ-20PPM-TB-QA
DigiKey raktári szám
2195-OV-7604-C7-32.768KHZ-20PPM-TB-QATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2195-OV-7604-C7-32.768KHZ-20PPM-TB-QACT-ND - Vágott szalag (CT)
2195-OV-7604-C7-32.768KHZ-20PPM-TB-QADKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
Leírás
XTAL OSC XO 32.7680KHZ SMD
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
32.768 kHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 1,6V ~ 5,5V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
OV-7604-C7-32.768KHZ-20PPM-TB-QA modellek
Kategória
Tápfeszültség
1,6V ~ 5,5V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±20ppm při 25°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
0,5µA
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítések
AEC-Q200
Alaprezonátor
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Frekvencia
Gyártói tokozás
4-SMD (3,2x1,5)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Méretek
0,126" H. x 0,059" Sz. (3,20mm x 1,50mm)
Kimenet
CMOS
Max. magasság (beültetve)
0,039" (1,00mm)