OM-7604-C7-32.768KHZ-20PPM-TA-QC
DigiKey raktári szám
2195-OM-7604-C7-32.768KHZ-20PPM-TA-QCTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2195-OM-7604-C7-32.768KHZ-20PPM-TA-QCCT-ND - Vágott szalag (CT)
2195-OM-7604-C7-32.768KHZ-20PPM-TA-QCDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
Leírás
OSC XO 32.7680KHZ SMD
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
32.768 kHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 1,2V ~ 5,5V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
OM-7604-C7-32.768KHZ-20PPM-TA-QC modellek
Kategória
Tápfeszültség
1,2V ~ 5,5V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±20ppm při 25°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
0,5µA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Gyártói tokozás
4-SMD (3,2x1,5)
Frekvencia
Méretek
0,126" H. x 0,059" Sz. (3,20mm x 1,50mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)