MS3V-T1R-32.768KHZ-7PF-20PPM-TA-QC
DigiKey raktári szám
2195-MS3V-T1R-32.768KHZ-7PF-20PPM-TA-QCTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2195-MS3V-T1R-32.768KHZ-7PF-20PPM-TA-QCCT-ND - Vágott szalag (CT)
2195-MS3V-T1R-32.768KHZ-7PF-20PPM-TA-QCDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
Leírás
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
Részletes leírás
32.768 kHz ±20ppm kristály 7pF 65 kOhms Hengeres fémdoboz, Radiális
EDA / CAD modellek
MS3V-T1R-32.768KHZ-7PF-20PPM-TA-QC modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
65 kOhms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Frekvencia
32.768 kHz
Méretek
0,205" H. x 0,055" Sz. (5,20mm x 1,40mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,058" (1,48mm)
Terhelő kapacitás
7pF