CM7V-T1A-32.768KHZ-9PF-20PPM-TA-QC
DigiKey raktári szám
2195-CM7V-T1A-32.768KHZ-9PF-20PPM-TA-QCTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2195-CM7V-T1A-32.768KHZ-9PF-20PPM-TA-QCCT-ND - Vágott szalag (CT)
2195-CM7V-T1A-32.768KHZ-9PF-20PPM-TA-QCDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
Leírás
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Részletes leírás
32.768 kHz ±20ppm kristály 9pF 70 kOhms 2-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
CM7V-T1A-32.768KHZ-9PF-20PPM-TA-QC modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
70 kOhms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Frekvencia
32.768 kHz
Méretek
0,126" H. x 0,059" Sz. (3,20mm x 1,50mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,026" (0,65mm)
Terhelő kapacitás
9pF