CC7V-T1A-32.768KHZ-12.5PF-20PPM-TB-QA nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Micro Crystal AG
Raktáron: 5 532
Adatlap
MFR Recommended
Micro Crystal AG
Raktáron: 16 954
Adatlap
Similar
Raktáron: 519
Similar
Abracon LLC
Abracon LLC
TXC CORPORATION
TXC CORPORATION
Citizen Finedevice Co Ltd
ECS Inc.
ECS Inc.
32.768 kHz ±20ppm kristály 12,5pF 70 kOhms 2-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CC7V-T1A-32.768KHZ-12.5PF-20PPM-TB-QA
DigiKey raktári szám
2195-CC7V-T1A-32.768KHZ-12.5PF-20PPM-TB-QATR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2195-CC7V-T1A-32.768KHZ-12.5PF-20PPM-TB-QACT-ND - Vágott szalag (CT)
2195-CC7V-T1A-32.768KHZ-12.5PF-20PPM-TB-QADKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
Leírás
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CC7V-T1A-32.768KHZ-12.5PF-20PPM-TB-QA modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
70 kOhms
Gyrt.
Működés
Alap
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
kHz kristály (hangvilla)
Tokozás
Frekvencia
32.768 kHz
Gyártói tokozás
2-SMD (3,2x1,5)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Méretek
0,126" H. x 0,059" Sz. (3,20mm x 1,50mm)
Terhelő kapacitás
12,5pF
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)