CC4V-T1A-32.768KHZ-9PF-20PPM-TA-QC
DigiKey raktári szám
2195-CC4V-T1A-32.768KHZ-9PF-20PPM-TA-QCTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2195-CC4V-T1A-32.768KHZ-9PF-20PPM-TA-QCCT-ND - Vágott szalag (CT)
2195-CC4V-T1A-32.768KHZ-9PF-20PPM-TA-QCDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
Leírás
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
32.768 kHz ±20ppm kristály 9pF 65 kOhms 2-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CC4V-T1A-32.768KHZ-9PF-20PPM-TA-QC modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
65 kOhms
Gyrt.
Működés
Alap
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Típus
kHz kristály (hangvilla)
Gyártói tokozás
2-SMD (5x1,9)
Frekvencia
32.768 kHz
Méretek
0,197" H. x 0,075" Sz. (5,00mm x 1,90mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)
Terhelő kapacitás
9pF