UF15KM23-BWHR-F-L24 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Mechatronics Fan Group
Raktáron: 0
Adatlap
Orion Fans
Raktáron: 60
Adatlap
Ventilátor Axiális 230VAC Négyszögletes/kerek - 172mm H. x 150mm M. Golyó 230,0CFM (6,44m³/perc) 2 vezeték
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
UF15KM23-BWHR-F-L24
DigiKey raktári szám
1570-1816-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
UF15KM23-BWHR-F-L24
Leírás
FAN AXIAL 172X55MM 230VAC WIRE
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Tulajdonságok
hőmegszakító (TOP)
Gyártó
Mechatronics Fan Group
Zaj
53.0dB(A)
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
42,00W
RPM
3250ford./perc
Végződtetés
2 vezeték
Névleges feszültség
230VAC
Üzemi hőmérséklet
-40 ~ 194°F (-40 ~ 90°C)
Méretek
Négyszögletes/kerek - 172mm H. x 150mm M.
Szélesség
55,00mm
Tömeg
2,5font (1,1kg)
Légáramlás
230,0CFM (6,44m³/perc)
Névleges áram (Amper)
0,230A