UF12AE23-BWHR
DigiKey raktári szám
1570-1765-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
UF12AE23-BWHR
Leírás
FAN AXIAL 120X38MM 230VAC WIRE
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 230VAC Négyzet - 120mm H. x 120mm M. Golyó 106,0CFM (2,97m³/perc) 2 vezeték
Kategória
Zaj
46.0dB(A)
Teljesítmény (Watt)
15,00W
Sorozat
RPM
3100ford./perc
Végződtetés
2 vezeték
Üzemi hőmérséklet
-40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Névleges feszültség
230VAC
Méretek
Négyzet - 120mm H. x 120mm M.
Tömeg
1,168font (530g)
Szélesség
38,00mm
Névleges áram (Amper)
0,120A