UF12A12-BTHNR nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Mechatronics Fan Group
Raktáron: 1 905
Adatlap
Mechatronics Fan Group
Raktáron: 0
Adatlap
NMB Technologies Corporation
Raktáron: 304
Comair Rotron
Raktáron: 316
NMB Technologies Corporation
Sunon Fans
Qualtek
Raktáron: 129
Qualtek
Raktáron: 474
Orion Fans
Raktáron: 824
Orion Fans
Raktáron: 417
Sunon Fans
Raktáron: 914
Raktáron: 955
Ventilátor Axiális 115VAC Négyzet - 120mm H. x 120mm M. Golyó 106,0CFM (2,97m³/perc) 2 csatlakozó
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
UF12A12-BTHNR
DigiKey raktári szám
1570-1027-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
UF12A12-BTHNR
Leírás
FAN AXIAL 120X38MM 115VAC IP55
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Teljesítmény (Watt)
12,00W
Gyártó
RPM
3100ford./perc
Sorozat
Végződtetés
2 csatlakozó
Csomagolás
Ömlesztve
Védettség
IP55 - porvédett, vízálló
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Névleges feszültség
115VAC
Tanúsítvány
CE, cUL, TUV, UL
Méretek
Négyzet - 120mm H. x 120mm M.
Tömeg
1,2font (544,3g)
Szélesség
38,00mm
Névleges áram (Amper)
0,160A
Légáramlás
106,0CFM (2,97m³/perc)
Keret anyaga
alumínium
Statikus nyomás
0,350inH2O (87,2Pa)
Lapát anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Csapágy típusa
Golyó
Élettartam / hőmérséklet
50000 óra / 25°C