MS1751M24B-FHR-2EM
DigiKey raktári szám
MS1751M24B-FHR-2EM-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MS1751M24B-FHR-2EM
Leírás
FAN AXIAL 171X51.5MM 24VDC WIRE
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 24VDC Négyszögletes/kerek - 171mm H. x 153mm M. Golyó 352,1CFM (9,86m³/perc) 2 vezeték
Kategória
Ventilátor típusa
Gyrt.
Tulajdonságok
automatikus újraindítás
Sorozat
Zaj
66.0dB(A)
Csomagolás
Ömlesztve
RPM
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
2 vezeték
Névleges feszültség
Védettség
Méretek
Négyszögletes/kerek - 171mm H. x 153mm M.
Tömeg
1,5font (670,0g)
Szélesség
51,50mm
Névleges áram (Amper)
1,85A