MS1238H48B-FHR-2EM
DigiKey raktári szám
MS1238H48B-FHR-2EM-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MS1238H48B-FHR-2EM
Leírás
FAN AXIAL 120X38MM 48VDC WIRE
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 48VDC Négyzet - 120mm H. x 120mm M. Golyó 203,3CFM (5,69m³/perc) 2 vezeték
Tulajdonságok
automatikus újraindítás
Sorozat
Zaj
56.0dB(A)
Végződtetés
2 vezeték
Névleges feszültség
Védettség
Méretek
Négyzet - 120mm H. x 120mm M.
Szélesség
38,00mm
Névleges áram (Amper)
0,450A