MS1225H24B-FHR-2EM
DigiKey raktári szám
1570-1912-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MS1225H24B-FHR-2EM
Leírás
FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 24VDC Négyzet - 120mm H. x 120mm M. Golyó 86,0CFM (2,41m³/perc) 2 vezeték
Kategória
Ventilátor típusa
Gyrt.
Tulajdonságok
automatikus újraindítás
Sorozat
Zaj
41.0dB(A)
Csomagolás
Ömlesztve
RPM
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
2 vezeték
Névleges feszültség
Védettség
Méretek
Négyzet - 120mm H. x 120mm M.
Tömeg
0,267font (121,11g)
Szélesség
25,00mm
Névleges áram (Amper)
0,300A