MR3010H12B1+6-RSR
DigiKey raktári szám
1570-MR3010H12B1+6-RSR-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MR3010H12B1+6-RSR
Leírás
FAN AXIAL 30X10MM 12VDC WIRE
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 12VDC Négyzet - 30mm H. x 30mm M. Golyó 6,4CFM (0,179m³/perc) 4 vezeték
Kategória
Csapágy típusa
Golyó
Gyrt.
Ventilátor típusa
Sorozat
Tulajdonságok
automatikus újraindítás, PWM-vezérlés, fordulatszámmérő (tachométer)
Csomagolás
Ömlesztve
Zaj
31.6dB(A)
Alkatrész státusza
Aktív
RPM
Névleges feszültség
Végződtetés
4 vezeték
Méretek
Négyzet - 30mm H. x 30mm M.
Névleges áram (Amper)
0,090A
Szélesség
10,00mm