MD1238X12B-FSR
DigiKey raktári szám
1570-1122-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MD1238X12B-FSR
Leírás
FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 12VDC Négyzet - 120mm H. x 120mm M. Golyó 205,0CFM (5,74m³/perc) 2 vezeték
Kategória
Ventilátor típusa
Gyrt.
Tulajdonságok
hőmegszakító (TOP)
Sorozat
Zaj
62.0dB(A)
Csomagolás
Ömlesztve
RPM
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
2 vezeték
Névleges feszültség
Tanúsítvány
cUL, UL
Méretek
Négyzet - 120mm H. x 120mm M.
Tömeg
0,906font (410,95g)
Szélesség
38,00mm
Névleges áram (Amper)
2,50A