MC8038H24B-FSR
MC8038H24B-FSR
MC8038H24B-FSR
DigiKey raktári szám
1570-1118-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MC8038H24B-FSR
Leírás
FAN AXIAL 80X38MM 24VDC WIRE
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 24VDC Négyzet - 80mm H. x 80mm M. Golyó 69,9CFM (1,96m³/perc) 2 vezeték
Kategória
Ventilátor típusa
Gyrt.
Tulajdonságok
hőmegszakító (TOP)
Sorozat
Zaj
48.2dB(A)
Csomagolás
Ömlesztve
RPM
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
2 vezeték
Névleges feszültség
Tanúsítvány
cUL, TUV, UL
Méretek
Négyzet - 80mm H. x 80mm M.
Tömeg
0,397font (180,08g)
Szélesség
38,00mm
Névleges áram (Amper)
0,330A