MA1751X24B-FSR
DigiKey raktári szám
1570-1112-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MA1751X24B-FSR
Leírás
FAN AXIAL 172X50.8MM 24VDC WIRE
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 24VDC Négyszögletes/kerek - 172mm H. x 150mm M. Golyó 290,6CFM (8,14m³/perc) 2 vezeték
Kategória
Ventilátor típusa
Gyrt.
Tulajdonságok
hőmegszakító (TOP)
Sorozat
Zaj
63.0dB(A)
Csomagolás
Ömlesztve
RPM
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
2 vezeték
Névleges feszültség
Tanúsítvány
cUL, TUV, UL
Méretek
Négyszögletes/kerek - 172mm H. x 150mm M.
Tömeg
1,7font (771,1g)
Szélesség
50,80mm
Névleges áram (Amper)
1,20A