LPT92A99-BTHR
DigiKey raktári szám
1570-LPT92A99-BTHR-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LPT92A99-BTHR
Leírás
EC FAN AXIAL 92X92X38MM 120 TO 2
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 115/230VAC Négyzet - 92mm H. x 92mm M. Golyó 50,0CFM (1,40m³/perc) 2 csatlakozó
Kategória
Ventilátor típusa
Axiális
Gyártó
Mechatronics Fan Group
Tulajdonságok
Automatikus újraindítás, kétfeszültségű, elektronikus kommutáció (EC)
Sorozat
Zaj
43.0dB(A)
Csomagolás
Ömlesztve
Teljesítmény (Watt)
4,80W, 5,20W
Alkatrész státusza
Aktív
RPM
3850 ford./perc
Névleges feszültség
115/230VAC
Végződtetés
2 csatlakozó
Méretek
Négyzet - 92mm H. x 92mm M.
Névleges áram (Amper)
0,050A/0,080A
Szélesség
38,00mm
Feszültségtartomány
95 ~ 264VAC