LPH92B99-BWHR-PC
LPH92B99-BWHR-PC
LPH92B99-BWHR-PC
DigiKey raktári szám
1570-1931-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LPH92B99-BWHR-PC
Leírás
EC FAN AXIAL 92 X 92 X 25MM W/PA
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 100 ~ 240VAC Négyzet - 92mm H. x 92mm M. Golyó 56,0CFM (1,57m³/perc) 2 vezeték
Kategória
Tulajdonságok
Automatikus újraindítás, elektronikus kommutáció (EC), Parilin polimer bevonat
Gyártó
Mechatronics Fan Group
Zaj
44.0dB(A)
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
6,30W
Csomagolás
Ömlesztve
RPM
3500ford./perc
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
2 vezeték
Névleges feszültség
100 ~ 240VAC
Védettség
IP55 - porvédett, vízálló
Méretek
Négyzet - 92mm H. x 92mm M.
Tömeg
0,234font (106,14g)
Szélesség
25,50mm
Névleges áram (Amper)
0,060A
Légáramlás
56,0CFM (1,57m³/perc)
Feszültségtartomány
90 ~ 264VAC