LPH92B99-BTHR
DigiKey raktári szám
1570-1402-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LPH92B99-BTHR
Leírás
FAN AXIAL 92X25.5MM 100-240VAC
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 100 ~ 240VAC Négyzet - 92mm H. x 92mm M. Golyó 56,0CFM (1,57m³/perc) 2 csatlakozó
Kategória
Tulajdonságok
Automatikus újraindítás, elektronikus kommutáció (EC)
Gyártó
Mechatronics Fan Group
Zaj
44.0dB(A)
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
6,30W
Csomagolás
Ömlesztve
RPM
3500ford./perc
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
2 csatlakozó
Névleges feszültség
100 ~ 240VAC
Üzemi hőmérséklet
-40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
Méretek
Négyzet - 92mm H. x 92mm M.
Tanúsítvány
CE, cUL, TUV, UL
Szélesség
25,50mm
Tömeg
0,234font (106,14g)
Légáramlás
56,0CFM (1,57m³/perc)
Névleges áram (Amper)
0,060A