G4020H24B-RSR
G4020H24B-RSR
G4020H24B-RSR
DigiKey raktári szám
1570-1084-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G4020H24B-RSR
Leírás
FAN AXIAL 40X20MM 24VDC WIRE
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 24VDC Négyzet - 40mm H. x 40mm M. Golyó 11,0CFM (0,308m³/perc) 2 vezeték
Kategória
Ventilátor típusa
Gyrt.
Tulajdonságok
hőmegszakító (TOP)
Sorozat
Zaj
29.0dB(A)
Csomagolás
Ömlesztve
RPM
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
2 vezeték
Névleges feszültség
Tanúsítvány
CE, cUL, TUV, UL
Méretek
Négyzet - 40mm H. x 40mm M.
Tömeg
0,062font (28,12g)
Szélesség
20,00mm
Névleges áram (Amper)
0,080A