G1238M24B-FSR
DigiKey raktári szám
1570-1071-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G1238M24B-FSR
Leírás
FAN AXIAL 119X38MM 24VDC WIRE
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 24VDC Négyzet - 119mm H. x 119mm M. Golyó 125,0CFM (3,50m³/perc) 2 vezeték
Kategória
Ventilátor típusa
Gyrt.
Tulajdonságok
hőmegszakító (TOP)
Sorozat
Zaj
43.0dB(A)
Csomagolás
Ömlesztve
RPM
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
2 vezeték
Névleges feszültség
Tanúsítvány
CE, cUL, TUV, UL
Méretek
Négyzet - 119mm H. x 119mm M.
Tömeg
0,74font (335,66g)
Szélesség
38,00mm
Névleges áram (Amper)
0,330A