G1225H24B1+6-FSR
DigiKey raktári szám
1570-1583-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G1225H24B1+6-FSR
Leírás
FAN AXIAL 120X25MM 24VDC WIRE
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 24VDC Négyzet - 120mm H. x 120mm M. Golyó 87,0CFM (2,44m³/perc) 4 vezeték
Kategória
Ventilátor típusa
Gyrt.
Tulajdonságok
PWM-vezérlés, fordulatszámmérő (tachométer), hőmegszakító (TOP)
Sorozat
Zaj
38.0dB(A)
Csomagolás
Ömlesztve
RPM
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
4 vezeték
Névleges feszültség
Tanúsítvány
CE, cUL, TUV, UL
Méretek
Négyzet - 120mm H. x 120mm M.
Tömeg
0,436font (197,77g)
Szélesség
25,00mm
Névleges áram (Amper)
0,270A