F8025X24B-FHR-EM
DigiKey raktári szám
1570-1240-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
F8025X24B-FHR-EM
Leírás
FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 24VDC Négyzet - 80mm H. x 80mm M. Golyó 53,0CFM (1,48m³/perc) 2 vezeték
Kategória
Tulajdonságok
hőmegszakító (TOP)
Gyrt.
Zaj
39.0dB(A)
Sorozat
RPM
Csomagolás
Ömlesztve
Végződtetés
2 vezeték
Alkatrész státusza
Aktív
Védettség
Névleges feszültség
Tanúsítvány
CE, cUL, TUV, UL
Méretek
Négyzet - 80mm H. x 80mm M.
Tömeg
0,182font (82,55g)
Szélesség
25,00mm
Névleges áram (Amper)
0,260A