E9225H24B-FSR
E9225H24B-FSR
E9225H24B-FSR
DigiKey raktári szám
1570-1051-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
E9225H24B-FSR
Leírás
FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 24VDC Négyzet - 92mm H. x 92mm M. Golyó 51,0CFM (1,43m³/perc) 2 vezeték
Kategória
Ventilátor típusa
Gyrt.
Tulajdonságok
hőmegszakító (TOP)
Sorozat
Zaj
36.0dB(A)
Csomagolás
Ömlesztve
RPM
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
2 vezeték
Névleges feszültség
Tanúsítvány
CE, cUL, TUV, UL
Méretek
Négyzet - 92mm H. x 92mm M.
Tömeg
0,245font (111,13g)
Szélesség
25,00mm
Névleges áram (Amper)
0,168A