E1225E12B-FSR
E1225E12B-FSR
E1225E12B-FSR
DigiKey raktári szám
1570-1043-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
E1225E12B-FSR
Leírás
FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 12VDC Négyzet - 120mm H. x 120mm M. Golyó 93,0CFM (2,60m³/perc) 2 vezeték
Kategória
Ventilátor típusa
Gyrt.
Tulajdonságok
hőmegszakító (TOP)
Sorozat
Zaj
44.0dB(A)
Csomagolás
Ömlesztve
RPM
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
2 vezeték
Névleges feszültség
Tanúsítvány
CE, cUL, TUV, UL
Méretek
Négyzet - 120mm H. x 120mm M.
Tömeg
0,434font (196,86g)
Szélesség
25,00mm
Névleges áram (Amper)
0,580A