B5015E24B-BSR
DigiKey raktári szám
1570-1034-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
B5015E24B-BSR
Leírás
FAN BLOWER 51X15.7MM 24VDC WIRE
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Levegőfúvó 24VDC Négyzetes/lekerekített - 51mm H. x 51mm M. Golyó 5,0CFM (0,140m³/perc) 2 vezeték
Kategória
Ventilátor típusa
Gyrt.
Tulajdonságok
hőmegszakító (TOP)
Sorozat
Zaj
45.0dB(A)
Csomagolás
Ömlesztve
RPM
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
2 vezeték
Névleges feszültség
Tanúsítvány
CE, cUL, TUV, UL
Méretek
Négyzetes/lekerekített - 51mm H. x 51mm M.
Tömeg
0,062font (28,12g)
Szélesség
15,70mm
Névleges áram (Amper)
0,180A