XTR-960-36PI
DigiKey raktári szám
1866-XTR-960-36PI-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
XTR-960-36PI
Leírás
O/P +36V26.66A
Részletes leírás
AC vagy DC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 36V 26,66A
Kategória
Max. kimeneti áram
26,66A
Teljesítmény (Watt)
960W
Sorozat
Szigetelési feszültség
4.87 kV
Hatásfok
95%
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemeneti AC feszültség
320 ~ 600VAC (3 fázis)
Méretek
5,19" H. x 3,78" Sz. (132,0mm x 96,0mm)
Bemeneti DC feszültség (min.)
450V
Bemeneti DC feszültség (max.)
800V
Feszültség - 1. kimenet
36V