XTR-960-24PI nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
MEAN WELL USA Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
AC vagy DC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 40A
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
XTR-960-24PI
DigiKey raktári szám
1866-XTR-960-24PI-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
XTR-960-24PI
Leírás
O/P +24V40A
Részletes leírás
Kategória
Max. kimeneti áram
40A
Teljesítmény (Watt)
960W
Sorozat
Szigetelési feszültség
4.87 kV
Hatásfok
94,5%
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemeneti AC feszültség
320 ~ 600VAC (3 fázis)
Méretek
5,19" H. x 3,78" Sz. (132,0mm x 96,0mm)
Bemeneti DC feszültség (min.)
450V
Bemeneti DC feszültség (max.)
800V
Feszültség - 1. kimenet
24V