XTR-480-12PI nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
MEAN WELL USA Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
AC vagy DC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 12V 30A
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
XTR-480-12PI
DigiKey raktári szám
1866-XTR-480-12PI-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
XTR-480-12PI
Leírás
O/P +12V30A
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Max. kimeneti áram
30A
Gyártó
MEAN WELL USA Inc.
Teljesítmény (Watt)
360W
Sorozat
Szigetelési feszültség
4.87 kV
Csomagolás
Ömlesztve
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), laboratórium
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
93%
Bemenet típusa
AC vagy DC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Kimenetek száma
1
Tulajdonságok
PFC, univerzális bemenet
Bemeneti AC feszültség
320 ~ 600VAC (3 fázis)
Méretek
4,92" H. x 2,48" Sz. x 4,93" M. (125,0mm x 63,0mm x 125,2mm)
Bemeneti DC feszültség (min.)
450V
Tanúsítvány
CB, CCC, CE, cULus, EAC, KC, TÜV, UKCA
Bemeneti DC feszültség (max.)
800V
Szabvány azonosító
61010-1; 62368-1
Feszültség - 1. kimenet
12V