XDR-120-24PI nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
MEAN WELL USA Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Új termék
AC vagy DC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 5A
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
XDR-120-24PI
DigiKey raktári szám
1866-XDR-120-24PI-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
XDR-120-24PI
Leírás
O/P +24V 5A
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Max. kimeneti áram
5A
Gyártó
MEAN WELL USA Inc.
Teljesítmény (Watt)
120W
Sorozat
Szigetelési feszültség
4 kV
Csomagolás
Ömlesztve
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), laboratórium
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
94%
Bemenet típusa
AC vagy DC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Kimenetek száma
1
Tulajdonságok
állítható kimenet, PFC, távoli BE/KI, univerzális bemenet
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 305VAC
Méretek
4,56" H. x 1,18" Sz. (116,0mm x 30,0mm)
Bemeneti DC feszültség (min.)
80V
Tanúsítvány
CB, CE, cULus, DNV, EAC, TÜV, UKCA, UL
Bemeneti DC feszültség (max.)
431V
Szabvány azonosító
61010-1; 62368-1
Feszültség - 1. kimenet
24V