SPV-300-48
DigiKey raktári szám
1866-4873-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SPV-300-48
Leírás
AC/DC CONVERTER 48V 300W
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 88 ~ 264VAC, 124 ~ 370VDC Bemenet
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Gyrt.
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Hatásfok
86,5%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 65°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
állítható kimenet, PFC, távoli BE/KI, univerzális bemenet
Típus
zárt
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
8,46" H. x 4,53" Sz. x 1,97" M. (215,0mm x 115,0mm x 50,0mm)
Bemeneti feszültség
88 ~ 264VAC, 124 ~ 370VDC
Tanúsítvány
CB, CE, cURus, TUV
Feszültség - 1. kimenet
48V
Min. terhelés szükséges
No
Áram - 1. kimenet
6.25 A