SD-1000H-12
DigiKey raktári szám
1866-4396-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SD-1000H-12
Leírás
DC/DC CONVERTER 12V 720W
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt DC/DC-átalakító 1 Kimenet 12V 60A 144V Bemenet
Kategória
Max. kimeneti áram
60A
Gyártó
MEAN WELL USA Inc.
Teljesítmény (Watt)
720W
Sorozat
Szigetelési feszültség
2 kV
Csomagolás
Doboz
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
85%
Típus
zárt
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 60°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemeneti feszültség (min.)
72V
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség (max.)
144V
Méretek
11,61" H. x 5,00" Sz. x 1,61" M. (295,0mm x 127,0mm x 41,0mm)
Kimenetek száma
1
Tanúsítvány
CB, CE
Feszültség - 1. kimenet
12V