RST-7K5-230
MEAN WELL Automotive Solutions RST-7K5/15K & SHP-10K series | Datasheet Preview
RST-7K5-230
DigiKey raktári szám
1866-RST-7K5-230-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RST-7K5-230
Leírás
AC/DC CONVERTER 230V 7.935KW
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 230V 196 ~ 305VAC Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Szigetelési feszültség
4.3 kV
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
94,5%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
zárt
Tulajdonságok
állítható kimenet, PFC, távoli BE/KI
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség
196 ~ 305VAC
Méretek
18,11" H. x 8,31" Sz. x 3,29" M. (460,0mm x 211,0mm x 83,5mm)
Feszültség - 1. kimenet
230V
Tanúsítvány
CB, CE, cURus, EAC, TUV, UKCA
Áram - 1. kimenet
34.5 A