RST-10000-24
DigiKey raktári szám
1866-4296-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RST-10000-24
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 9600W
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 196 ~ 305VAC (3 fázis), 340 ~ 530VAC (3 fázis) Bemenet
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Gyrt.
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Hatásfok
89%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
állítható kimenet, PFC, távoli BE/KI
Típus
zárt
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
21,26" H. x 16,69" Sz. x 3,29" M. (540,0mm x 424,0mm x 83,5mm)
Bemeneti feszültség
196 ~ 305VAC (3 fázis), 340 ~ 530VAC (3 fázis)
Tanúsítvány
CB, CE, cURus, TUV
Feszültség - 1. kimenet
24V
Min. terhelés szükséges
No
Áram - 1. kimenet
400 A