RSP-2400-24
DigiKey raktári szám
1866-4256-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RSP-2400-24
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 2400W
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 180 ~ 264VAC, 254 ~ 370VDC Bemenet
EDA / CAD modellek
RSP-2400-24 modellek
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Hatásfok
90,5%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
állítható kimenet, távoli BE/KI, távoli érzékelés
Méretek
10,94" H. x 7,00" Sz. x 2,50" M. (278,0mm x 177,8mm x 63,5mm)
Bemeneti feszültség
180 ~ 264VAC, 254 ~ 370VDC
Feszültség - 1. kimenet
24V
Áram - 1. kimenet
100 A