RSP-2000-12
DigiKey raktári szám
1866-4252-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RSP-2000-12
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 1200W
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 90 ~ 264VAC, 250 ~ 320VDC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RSP-2000-12 modellek
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Gyrt.
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Hatásfok
87%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-35°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
állítható kimenet, PFC, távoli BE/KI, távoli érzékelés, univerzális bemenet
Típus
zárt
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
11,60" H. x 5,00" Sz. x 1,61" M. (294,6mm x 127,0mm x 41,0mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC, 250 ~ 320VDC
Tanúsítvány
CB, CE, cURus, TUV
Feszültség - 1. kimenet
12V
Min. terhelés szükséges
No
Áram - 1. kimenet
100 A