RSP-200-27
DigiKey raktári szám
1866-4245-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RSP-200-27
Leírás
AC/DC CONVERTER 27V 203W
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 27V 88 ~ 264VAC, 124 ~ 370VDC Bemenet
EDA / CAD modellek
RSP-200-27 modellek
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Hatásfok
89%
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
állítható kimenet, PFC, univerzális bemenet
Méretek
8,46" H. x 4,53" Sz. x 1,18" M. (215,0mm x 115,0mm x 30,0mm)
Bemeneti feszültség
88 ~ 264VAC, 124 ~ 370VDC
Tanúsítvány
CB, CCC, CE, cURus, TUV
Feszültség - 1. kimenet
27V
Áram - 1. kimenet
7.5 A