RSD-100C-12
DigiKey raktári szám
1866-4167-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RSD-100C-12
Leírás
DC/DC CONVERTER 12V 101W
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt DC/DC-átalakító 1 Kimenet 12V 8,4A 62,4V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RSD-100C-12 modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
8,4A
Gyártó
MEAN WELL USA Inc.
Teljesítmény (Watt)
101W
Sorozat
Szigetelési feszültség
4 kV
Csomagolás
Doboz
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), vasúti
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
91%
Típus
zárt
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemeneti feszültség (min.)
33,6V
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség (max.)
62,4V
Méretek
6,34" H. x 2,68" Sz. x 1,42" M. (161,0mm x 68,0mm x 36,0mm)
Kimenetek száma
1
Tanúsítvány
CE
Feszültség - 1. kimenet
12V