RPS-120S-15
DigiKey raktári szám
1866-RPS-120S-15-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RPS-120S-15
Leírás
AC/DC CONVERTER 15V 114W
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 15V 80 ~ 264VAC, 113 ~ 370VDC Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
orvosi
Sorozat
Szigetelési feszültség
4 kV
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
92%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
nyitott
Tulajdonságok
állítható kimenet, PFC, univerzális bemenet
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség
80 ~ 264VAC, 113 ~ 370VDC
Méretek
3,00" H. x 2,00" Sz. x 1,10" M. (76,2mm x 50,8mm x 28,0mm)
Feszültség - 1. kimenet
15V
Tanúsítvány
CB, CE, cURus, EAC, TUV
Áram - 1. kimenet
7.6 A