PWM-120-48
DigiKey raktári szám
1866-3935-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PWM-120-48
Leírás
LED DRIVER CV AC/DC 48V 2.5A
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2,5A 48V Állandó feszültség LED-meghajtó AC/DC-átalakító Topológia 1 Kimenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
120 W
Gyártó
MEAN WELL USA Inc.
Szigetelési feszültség
3.75 kV
Sorozat
Sötétítés
analóg, PWM
Csomagolás
Doboz
Tulajdonságok
OCP, OTP, OVP, SCP
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítések
IP67
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 90°C
Típus
Állandó feszültség
Hatásfok
90,5%
Topológia
AC/DC-átalakító
Végződtetés módja
vezetékek
Kimenetek száma
1
Méretek
7,52" H. x 2,48" Sz. x 1,48" M. (191,0mm x 63,0mm x 37,5mm)
Bemeneti feszültség (min.)
90VAC
Tanúsítvány
CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Bemeneti feszültség (max.)
305VAC
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimeneti feszültség
48V
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
2,5A