PSC-100A-C
DigiKey raktári szám
1866-3900-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PSC-100A-C
Leírás
AC/DC CONVERTER 2X13.8V 100W
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 2 Kimenet 13,8V 13,8V 90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Szigetelési feszültség
3 kV
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
86%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
zárt
Tulajdonságok
állítható kimenet, univerzális bemenet
Kimenetek száma
2
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC
Méretek
5,12" H. x 3,35" Sz. x 1,46" M. (130,0mm x 85,0mm x 37,0mm)
Feszültség - 1. kimenet
13,8V
Tanúsítvány
CB, CE, cURus, TUV
Feszültség - 2. kimenet
13,8V
Min. terhelés szükséges
No
Áram - 1. kimenet
4.75 A
Alap típusszám
Áram - 2. kimenet
2.5 A