NSP-500-12
DigiKey raktári szám
1866-NSP-500-12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
NSP-500-12
Leírás
AC/DC 12V 41.7A
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 85 ~ 305VAC, 120 ~ 431VDC Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
Háztartási berendezések, ITE (kereskedelmi), laboratórium, orvosi
Sorozat
Szigetelési feszültség
4.2 kV
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
92%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
zárt
Tulajdonságok
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség
85 ~ 305VAC, 120 ~ 431VDC
Méretek
7,83" H. x 3,90" Sz. x 1,61" M. (199,0mm x 99,0mm x 41,0mm)
Feszültség - 1. kimenet
12V
Tanúsítvány
CB, CCC, CE, cULus, cURus, EAC, UKCA, UL
Áram - 1. kimenet
42 A