NID100-15
DigiKey raktári szám
1866-NID100-15-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
NID100-15
Leírás
DC DC CONVERTER 15V 98W
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 15V 6,5A 20V - 53V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NID100-15 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
98 W
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Tulajdonságok
távoli BE/KI
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 85°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
97%
Típus
Nem izolált PoL modul
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kimenetek száma
1
Tokozás
13-SIP modul
Bemeneti feszültség (min.)
20V
Méretek
2,00" H. x 0,47" Sz. x 1,08" M. (50,8mm x 12,0mm x 27,5mm)
Bemeneti feszültség (max.)
53V
Tanúsítvány
CE, EAC
Feszültség - 1. kimenet
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
6,5A