MSP-300-48
DigiKey raktári szám
1866-3498-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MSP-300-48
Leírás
AC/DC CONVERTER 48V 336W
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC Bemenet
Kategória
Felhasználás
orvosi
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
89%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
állítható kimenet, PFC, távoli BE/KI, univerzális bemenet
Típus
zárt
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
7,83" H. x 4,13" Sz. x 1,61" M. (199,0mm x 105,0mm x 41,0mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC
Tanúsítvány
CB, CE, cURus, TUV
Feszültség - 1. kimenet
48V
Min. terhelés szükséges
No
Áram - 1. kimenet
7 A