MPM-65-15ST
DigiKey raktári szám
1866-MPM-65-15ST-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPM-65-15ST
Leírás
AC/DC CONVERTER 15V 65W
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 15V 80 ~ 264VAC, 113 ~ 370VDC Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
háztartási berendezések, orvosi
Sorozat
Szigetelési feszültség
4 kV
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
92,5%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 80°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
zárt
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
4,29" H. x 2,05" Sz. x 1,32" M. (109,0mm x 52,0mm x 33,5mm)
Bemeneti feszültség
80 ~ 264VAC, 113 ~ 370VDC
Tanúsítvány
CB, CE, cURus, EAC, TUV
Feszültség - 1. kimenet
15V
Min. terhelés szükséges
No
Áram - 1. kimenet
4.33 A