MHB75-48S24
DigiKey raktári szám
1866-3443-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MHB75-48S24
Leírás
DC DC CONVERTER 24V 75W
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 24V 3,13A 36V - 75V Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
75 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
1.5 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Csőtár
Tulajdonságok
távoli BE/KI, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
leválasztott modul
Hatásfok
89%
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
36V
Tokozás
Fél tégla
Bemeneti feszültség (max.)
75V
Méretek
2,40" H. x 2,28" Sz. x 0,50" M. (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)
Feszültség - 1. kimenet
Gyártói tokozás
Fél tégla
Max. kimeneti áram
3,13A