MHB150-48S05
DigiKey raktári szám
1866-3432-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MHB150-48S05
Leírás
DC DC CONVERTER 5V 150W
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 5V 30A 36V - 75V Bemenet
Kategória
Szigetelési feszültség
1.5 kV
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Tulajdonságok
távoli BE/KI, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
86%
Típus
leválasztott modul
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kimenetek száma
1
Tokozás
Fél tégla
Bemeneti feszültség (min.)
36V
Méretek
2,40" H. x 2,28" Sz. x 0,50" M. (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)
Bemeneti feszültség (max.)
75V
Gyártói tokozás
Fél tégla
Feszültség - 1. kimenet
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív magas
Max. kimeneti áram
30A
Alap típusszám
Teljesítmény (Watt)
150 W