MDS03F-12
DigiKey raktári szám
1866-MDS03F-12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MDS03F-12
Leírás
DC DC CONVERTER 12V 3W
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 12V 250mA 9V - 36V Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
3 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
6 kV
Sorozat
Felhasználás
orvosi
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 90°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
80%
Típus
leválasztott modul
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kimenetek száma
1
Tokozás
24-DIP modul, 5 kivezetés
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Méretek
1,25" H. x 0,80" Sz. x 0,48" M. (31,8mm x 20,3mm x 12,2mm)
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Tanúsítvány
CE, EAC, UKCA
Feszültség - 1. kimenet
Szabvány azonosító
Max. kimeneti áram
250mA